DiagProg
7800 70 #000000#FFFFFF
Sieć sprzedaży
00 120 #000000#FFFFFF
Kontakt
00 70 #000000#FFFFFF
Programowanie samochodowych modułów elektronicznych
00 250 #000000#FFFFFF

O nas

Firma ElproSys Sp. z o.o. powstała w 2000 roku, od samego początku jej istnienia, głównym celem było i jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań i oprogramowania dla branży motoryzacyjnej. Początkowo firma zatrudniała kilka osób, jednak wraz z dynamicznym rozwojem oferowanych produktów zatrudnienie z każdym rokiem rosło i obecnie firma zatrudnia na stałe ponad 15 osób. Pracownicy naszej firmy to przede wszystkim wysokiej klasy specjaliści w zakresie elektroniki, automatyki i programowania z ogromną pasją i wieloletnim doświadczeniem w swoich dziedzinach. Zespół Elprosys jest głęboko zaangażowany w dostarczanie bezkonkurencyjnych rozwiązań w skali całego świata.  
Na dzień dzisiejszy firma Elprosys jest wiodacym producentem urządzeń do programowania i korekcji elektronicznych liczników samochodowych a najważniejszym produktem jest tester diagnostyczny DiagProg, który już od ponad 15 lat jest stale rozwijany i unowocześniany. Obecna, czwarta już generacja urządzenia jest jednym z najczęściej wybieranych tego typu urządzeń na świecie, co potwierdzają wyniki sprzedaży oraz przede wszystkim stale rosnąca rzesza zadowolonych klientów i nowe rynki zbytu.

Ponadto w ofercie firmy Elprosys znajdą Państwo:

 
CodiProgMK2USB – uniwersalny programator szeregowych pamięci EEPROM oraz pamięci EEPROM i Flash mikrokontrolerow firmy Freescale i Motorola.

 

  CanGateway – umożliwia rozdzielanie sygnału CAN do poszczególnych modułów w samochodzie, także na różnych prędkościach szyny CAN.
   

Ważnym wydarzeniem dla firmy Elprosys Sp. z o.o. było uzyskanie w 2011 roku certyfikatu „Firma przyjazna naturze” oraz podpisanie umowy o współpracy z firmą AURAEKO – Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego, co pozwoliło na wprowadzenie licznych zmian organizacyjnych i procesowych związanych ze zbieraniem, odbiorem, przetwarzaniem, odzyskiem i recyklingiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego produkowanego przez naszą firmę, a tym samym pozwoliło na efektywne realizowanie obowiązków i wymagań nałożonych przez Ustawę z dnia 29 lipca 2005 r. o Zużytym Sprzęcie Elektrycznym i Elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) oraz Ustawę Produktową z dnia 11 maja 2001 r. (Dz. U. Nr 63 poz. 639 z późn. zm.).

 

Mając na uwadze najwyższą jakość oferowanych produktów, firma stale rozwija działania związane z obsługą serwisową oraz zapewnieniem fachowej pomocy technicznej dla swoich klientów.
Obecnie wyroby oznaczone logo ElproSys oferowane są w ponad 30 krajach na całym świecie, m.in. we Włoszech, Francji, Niemczech, Brazylii, Wenezueli, Meksyku, a z każdym rokiem liczba odbiorców stale rośnie, co jednoznacznie potwierdza że oferowane wyroby cieszą się dużym uznaniem wśród klientów na całym świecie.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze produkty były ściśle dopasowane do potrzeb odbiorców a proponowane rozwiązania zawsze o krok wyprzedzały ofertę konkurencji.

 

 


Siedziba ElproSys